Kino‘leaks arba vėl nutekinta informacija apie „Žvaigždžių karų VII epizodą“

Sveiki Kinotekos skaitytojai ir kino iliuzijos ieškotojai,

Internetas visai nesaugi vieta kino kūrėjams, tap pasakytų filmo „Žvaigždžių karai: VII“ režisierius J.J Abrams. Kol politinės konspiracijos nutekinamos Wikileaks, aš norėčiau pasikalbėti apie „kino‘leaks“.Taip aš pavadinau kino filmų nuotraukų, ištraukų ir scenarijų nutekinimą. Visai neseniai Q.Tarantino kovojo su savo nutekintojais, kai buvo paviešintos ištraukos iš naujausio jo filmo „The Hateful Eight“. Kino piratai ir nutekintojai paleido į internetinę erdvę ir apie 50 nuotraukų iš naujausios „Žvaigždžių karų“ dalies filmavimo aikštelės. Gerbėjai galėjo pamatytu naujus filmo padarus ( The Tatooine) ir galbūt įsitikinti, jog filme pasirodys Hans Solo ir jo partnerio Chewbacca erdvėlaivis „the Millennium Falcom“. Nors pagrindinis aktorių sąstatas jau žinomas, niekas nežino, kuriam aktoriui kuris vaidmuo atiteks.

Pagrindinai VII epizodo filmavimai vyksta Abu Dabyje. Būtent iš šių dykumų ir smėlynų ir paviešintos nuotraukos. Greta sunkiai valdomų padarų, akies krašteliu „Žvaigždžių karų“ gerbėjai pamatė ir keletą filmavimo maketų. Nepaisant kino kūrėjų nusivylimo ir nesėkmingo bandymo išlaikyti paslaptis, reikia pasidžiaugti ir dar dvejomis aktorių komandos narėmis, kurios papildė spalvingą „Žvaigždžių karų“ kompaniją. Tai šių metų Oskaro laureatė Lupita Nyongo bei narsioji karžygė iš „Sostų žaidimo“ Gwendoline Christie.

J.J Abrams visados laiko savo kūrybinį procesą paslaptyje. Taigi į šiuos nutekinimus, savo Twitter paskyroje ( the Bad Robot) jis atsiliepė šmaikščiai piktai:

BpS4EBRCMAAZvhE

„Aš tik noriu, kad žmonės nustotų viešinti ir tekinti VII epizodo nuotraukas. Ir netikėkite tomis paskalomis ir jų neskleiskite, kad filme pasirodys „the Millennium Falcon“.

Vis tik į šią nutekinimo situaciją J.J Ambrams atsakė šmaikščiai. Jo raštelis prisegtas prie Dejarik stalo maketo, Holograminio žaidimo, kurį žaidė by Chewbacca and R2-D2 originaliuose „Žvaigždžių karuose“. Beje, šis žaidimas stovėjo ne kur kitur, o „the Millennium Falcon“ erdvėlaivyje.

Taigi kol piratautojai- nutekintojai bando apšviesti mus kas vyksta VII epizodo filmavimo aikštelėse, geriau palaukime oficialių kūrybinės grupės pasisakymų. Visai smagu, kad J.J Abrams turi gerą humoro jausmą.

„It’s not wise to upset a Wookiee”

Visados su jumis, kino mechanikas Toto iš „the Millennium Falcon“ erdvėlaivio