“Vienas” filmas, kuris valdo visus. “Hobitas. Penkių armijų mūšis”

Sveiki Kinotekos skaitytojai ir kino iliuzijos ieškotojai,

Pagaliau sulaukėme JO, trečiosios "Hobito" trilogijos dalies anonso. Taip liūdna atsisveikinti su Tolkeino mitologija. Ši trumpa žinutė tiems, kurie bent kartą į mėnesį iš naujo peržiūri "Žiedų Valdovo" trilogiją ar naujausias "Hobito" dalis, klausosi Howard Shore garso takelio ir stebi Peter Jackson video blogus. Ar prisimenat visus dialogus, scenas ir 12-os nykštukų vardus?

Čia jums P.Jacksono dovana, "nes vienas ar du žmonės prašė :)

"Hobbitas. Penkių armijų mūšis"

Nors Hobito nuotykių istorijas sutilpo į vieną knygą, jos epiškumą Jacksonas išskirstė į tris, didesnės raiškos, kino epus. Žiedų valdovo priešistorė tokia pat Tolkieniška kaip ir Frodo misija. Kelionė po Viduržemį artėja prie pabaigos. Trečioji ir tikėtinai įspūdingiausia Hobito dalis pakvies mus į penkių armijų mūšį. Šiame mūšyje žmonės, elfai ir nykštukai turės susivienyti arba sudegti Didžiojo Drakono Smogo liepsnose.

Ar laukiat filmo premjeros? Liko tik 144 dienos iki Gruodžio 19 d.

P.S Peter Jackson ir jo kino studija dovanos Tolkienologijos gerbėjams neužmirštamą kelionę į Naująją Zelandiją. Kas pirmasis, kartu su režisieriumi išvys istorijos kulminaciją? Bet apie tai daugiau papasakos pats režisierius:

"Its like in the great stories Mr. Foro. The ones that really mattered."

Visados su jumis "Žiedo brolijos" narys, kino mechanikas Toto.

Bilbo