Nenuilstantis Channing Tatum ir nesibaigiantys kino projektai

Sveiki kinotekos skaitytojai ir kino iliuzijos ieškotojai,

Ir vėl sugrįžtu pas jus po ilgokos pertraukos. Seniai siunčiau jums laiškus iš savo mažutės kino projektorinės, kur jau ne pirma savaitė sukasi "Nevykėlių po priedanga" (angl. "22 Jump Street") juosta. Jau spėjom aptarti kaip pasikeitė ir pasislinko originaliojo "21 jump street" serialo aktorių karjeros. Šį kartą nekalbėsiu apie Johnny Deppo sėkmę, o priminsiu jums kuo toks žavus ir nenuilstantis pagrindinis naujos "Nevykėlių po priedanga" dalies pagrindinis aktorius, Channingas Tatumas. Visai neseniai jis papuošė GQ žurnalo viršelį ir pasidalino su skaitytojai laimingo ir produktyvaus gyvenimo receptais.

Taigi, ko dar nežinojote apie šį nevykėlį po priedanga, pareigūną Džeką ( akt. Tatumas)? 34-erių metų sulaukęs atletiškas ir tuo pačiu romantiškai meniškas aktorius, interviu GQ žurnale atskleidė savo vaikystės paslaptis. Dar būdamas mažas jis išsigalvojo nematomą draugą ir manė, jei žmonės turėtų uodegas, tai galėtų "skaityti" vienas kito mintis ir jausmus. Užaugęs Tatumas nevengia alaus, tortų ir burbono, gal kartais ir per dažnai. Kaip bebūtų keista, bet šis atletiškas ir stiprus vyras domisi skulptūra bei tapyba. Jis tikisi, kad kada nors pats užsiimti tokia meniška veika.

Tatumas pastaraisiais metais nepabijojo ir kontraversiškų, epizodinių vaidmenų. Vienos tokių, praėjusios vasaros hitas "This is the end". Šiame filme aktoriui buvo pasiūlytas gana atviras ir absurdiškai komiškas vaidmuo. Jis vaidino save, bet kaip kito aktoriaus Danny McBrideo sekso vergą, tame post-apokaliptiniame Holivude. Tatumo nuomone, tai buvo viena iš nenormaliausių idėjų, bet šiai avantiūrai aktorius pasiryžo.Nuo šiol jis tikrai gali save vadinti visiškai pakvaišusiu.

Be absurdiškų komedijų ir rimtų vaidmenų kine, Tatumas turi ir kitas pareigas. Prieš metus jis tapo tėčiu. Jam ir žmonai Jennai, (su kuria susipažino ir kurią pamilo "Šokis hip hopo ritmu" filmavime), gimė dukra Everly. Tais laimingai metais Tatumas norėjo tik šeimyniško poilsio, tačiau 4-i nauji ir viliojantys kino projektai įtraukė aktorių atgal. Jis net džiaugiasi, kad jo ilgai lauktos atostogos, buvo nutrauktos.

Kaip niekados nenuilstantis Tatumas atidavė visas jėgas? Jos pastangas galite pamatyti "Nevykėliai po priedanga 2" seansuose.

Visados su jumis Kino mechanikas Toto.

P.S. Siunčiu jums keletą nuotraukų iš GQ žurnalo fotosesijos:

[gallery link="file" ids="56058,56056,56057"]