Banalios ir vulgarios romantinės komedijos ne Emmai Thompson

Sveiki Kinotekos skaitytojai ir kino iliuzijos ieškotojai,

Jau visai greit mūsų kino projektoriuje suksis romantinė, komiška juosta „Meilės punšas“. Ar pargausite? Oskaro laureatės Emmos Thompson ir legendinio agento 007, Pierce‘o Brosnan‘o duetas pakvies jus į nuotaikingą kelionę ieškant vieno sukčiaus. Jei su filmo siužetu dar nespėjot susipažinti, priminsiu: buvęs verslininkas ruošiasi išeiti į pensiją ir tikisi sėkmingai parduoti didžiulę kompaniją. Deja, nei pinigų, nei verslo nei pensijos jis nesulaukia. Kartu su buvusia žmona jis leidžiasi į sudėtingą ir komišką nuotykį. Jie bandys sugauti sukčių ir susigrąžinti jiems priklausantį turtą. Kaip jiems seksis?

Viename iš interviu ( „Entertainment Weekly“) E.Thomson dalinosi patirtimi ir jausmais, kurie užplūdo ją vaidinant su žavinguoju James Bond‘u. Aktorė griežtai nusiteikusi prieš banalias vulgarybes kino ekrane. E. Thomson apie „Meilės punšą“ atsiliepia tik teigiamai. Jai tai nuotaikinga ir maloni patirtis. Argi ne visi kino filmai ir vaidmenys romantiniuose filmuose malonūs? Kažkur jau tai girdėjote? Aktoriai filmavimo aikštelėje pajuto visišką laisvę. Kardinali personažų kaita Pierce‘ui Brosnanui suteikė papildomo žavesio. Žavėjosi Pierce‘u ir Emma. Apie savo vaidmenį ji atsiliepė taip: „Keitė, tai tikra nuotykių ieškotoja.“

Avantiūros, skyrybos, deimantų vagystės ir, galbūt, susitaikymas. Ko galima tikėtis iš šio žaismingo, beveik kino veteranų, dueto. Jau seniai Emma norėjo vaidinti greta P.Brosnano. Ragaudami „Meilės punšą“ jie apgirto tik nuo komiškų situacijų ir visiškai lengvo ir nepaviršutiniško seksualumo. Pasak E.Thompson didžiuma šiuolaikinių komedijų vulgarios ir lėkštos. Jos nuomone šiuolaikinės komiškos juostos palieka kartų prieskonį burnoje. O ką primena „Meilės punšas“? Thompson jis kažkuo panašus į klasikinio Holivudo komedijas, tas iš 4-ojo dešimtmečio. Tai buvo laikai kai aktoriai greit kalbėjo ir elgėsi nesuprantamai.

Greita, lengva ir visiškai nevulgari juosta Lietuvos kino teatrus pasieks jau birželio 27 d.

Visados su jumis, kino mechanikas Toto.

[gallery columns="4" link="file" ids="55997,55995,55996,55993"]