Kino premjeros ir papildyti repertuarai (05-30)

Sveiki kinotekos skaitytojai ir kino iliuzijos ieškotojai,

Ir vėl rašau Jums iš kino teatro projektorinės. Jau nuo rytojaus man teks sukti tris naujas kino juostas: kontraversiškai sutiktą "Monako Princesę", fantastines keliones laiku "Ties riba į rytojų" ir absurdiškai juokingus "Šimtą kelių iki grabo lentos".

Eilėje į filmą

Skirtinguose filmuose pasirodys ir buvę Holivudo sutuoktiniai Tomas Cruisas ir ir Nicole Kidman, laukiniuose vakaruose bandys nenumirti marga aktorių plejada, o greta neįmanų Cruiso misijų ,prisijungsi ir žavi Anglijos "karalienė Viktorija", Emily Blunt. Šių filmų išankstinės premjeros sulaukė ganėtinai skirtingų recenzijų, tačiau visus verta pamatyti. Fiktyvi biografinė juosta apie "Monako Princesę" išmokys žiūrovus vertinti kino iliuziją kritiškai. Jei atsidursite "ties riba į rytojų" stenkitės užverti šį de javu ir besikartojančių mirčių ratą, tuo tarpu laukiniuose ir labai komiškuose vakaruose pabandykite apeiti tuos kelius iki grabo lentos.

Priminsiu penktadienių premjerų anonsus, jei dar nematėte:

Kino teatrų repertuarai papildyti, jums tik reikia išsirinkti. Jei už lango lis lietus, pasislėpkit po kino iliuzijos skėčiu, o jei bus nepakeliamai karšta, kino teatrų kondicionieriai iš šalti gerai atgaivins jūsų sielas. Laukiu jūsų kino teatruose ir visados budžiu prie kino projektoriaus.

Visados su jumis kino mechanikas Toto