Knygos virtusios filmai: Šimtas kelių iki grabo lentos

Sveiki kinotekos skaitytojai ir kino iliuzijos ieškotojai,

Ar žinojote, kad nuo Gegužės 30 d. kinuose rodomas "Šeimos bičo" kūrėjų filmas "Šimtas kelių iki grabo lentos", tai ne kas kita, o Seth MacFarlene knygos ekranizacija? Pasirodo jis rašo knygas. Tai pirmasis garsiojo amerikiečių komiko romanas. Po kalbančio ir subrendusio meškino "Tedo" sėkmės ir kassavaitinių Peter Griffino absurdiškų istorijų, Sethas nukelia mus į laukinius vakarus.

MacFarleneo vakaruose tik šimtas kelių iki grabo lentos. Istoriją gal ir girdėjote: Švelnaus būdo avis auginantis ūkininkas Albertas Starkas ( negali būti, kad jis iš tos pačios dinastijos kaip Nedas Starkas ir Anthony Starkas?), nesusitaiko su žiauria realybe vakaruose, kur beveik bet kas tave gali nužudyti. O bet kas, tai ne tik žmonės, bet ir daiktai, įvykiai ir reiškiniai. Vidurdienio dvikovos, nuodingos gyvatės, kivirčai tavernose, cholera apkrėstas vanduo...sąrašą tęsčiau ir tęsčiau.

Taip, šiuose vakaruose tikrai egzistuoja "šimtas kelių iki grabo lentos". Pagrindinis istorijos kaltininkas Albertas ruošiasi išvengti visų galimybių greitai numirti. Taip, jis bailys (kitų akimis). Pats ūkininkas vadina, tai sveiku protu, nelabai sveikoje visuomenėje. Nedetalizuosiu tolesnio filmo siužeto, nes kaip sakoma "visa kita tik istorija". Kaip šimtas kelių iki grabo lentos nenužudys švelnaus būdo ūkininko?

Visados su jumis kino mechanikas Toto.

P.S: ieškodami Šimto (originalo kalboje milijono) kelių iki grabo lentos, nepamirškite pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Štai keletas laukinių vakarų patarimų: