Aš atsidūriau “ties riba į rytojų”

Sveiki kinotekos skaitytojai ir kino iliuzijos ieškotojai,

Šiandien mano kino projektorius suks dar vieną fantastinę- karinę juostą. Taip, aš atsidūriau "ties riba į rytojų." Tomas Cuiseas, "nesenstantis" veiksmo filmų herojus sugrįžta prie fantastiškai neįmanomų misijų. Galbūt jau spėjot pamatyti filmo anonsą? Kaip ir kiekvienas reklaminis veiksmo filmo klipas, taip ir šis, suintrigavo žiūrovus. Galbūt jums įdomu, kaip kino mechanikų bendruomenė sutiko "Prarastos Bourno tapatybės" režisieriaus naujausią juostą? Išankstinės filmo premjeros neliko be atgarsių.

Kol kas "Ties riba į rytojų" sulaukė tik pozityvių atsiliepimų. Žinoma tokia pozityvi viešųjų ryšių akcija filmo kūrėjams tik į naudą. Kino kritikai ir kino mechanikai dalinosi mintimis ir įžvalgomis apie naujausią fantastinį veiksmo filmą. Ar šis filmas sugrąžins Tomui Cruiseiui jo buvusią aktorinę šlovę.

Nenorėdamas propaguoti, tiesiog pateiksiu keletą neišgalvotų atsiliepimų apie kelionę "ties riba į rytojų".

Meredith Woerner aktyvi io9 tinklaraštininkė nesikuklino:

"Pamatykite šį filmą. Nedelsiant pamatykite šį filmą. Po seanso jaučiausi atgijusi, energinga, kaip ir man iš paskos sekę kritikai. Noriu ir vėl jį pamatyti, čia ir dabar. Bus smagu".

Kate Erbland iš GeekNation rašė:

"Atsidurkite "ties riba į rytojų", tai šios vasaros blockbasteris (populiariausias filmas), čia susijungia esamasis turtas (grafiškas romanas), geriausių kino aktorių galios ( Tomas Cruise) ir gryna pramoginė vertė".

Galbūt cituoju tik internetinės erdvės kritikus, bet senoji, spausdinto žodžio karta pamažu nyksta. Ir mano laiškus jūs skaitote visai kitame formate. Taigi kas toliau? Germain Lussier iš Slashfilm atsiliepė:

"Kiek daug teigiamų pusių turi Doug Limano "ties riba į rytojų", be to Tomas Cruiseas ir Emily Blunt dueatas prideda šiam filmui ir jų personažams pasitikėjimo bei charizmos. Limano režisūrą stiprina išgalvotos, gražios ir tyliai intymios akimirkos. Filmas tiesiog nuostabus."

Taigi jei atsidūrėt "ties riba į rytojų", nebijokite pasikartojančių filmų akimirkų. Kaip žada internautai kritikai ir kino mechanikai, šis filmas daug žada. Aš pats žiūriu į viską iš šalies, patiekiu jums tik svetimas rekomendacijas, nes filmo kokybe galite įsitikinti tik jūs patys. Aš esu jūsų nuolankus laiškanešys, laiškų rašytojas ir kino seansų prižiūrėtojas.

Visados su jumis kino mechanikas Toto atsidūręs ties riba į rytojų.

P.S Ką jums siūlo Twitter kritikai?

Twitter kritika

Twitter kritika